Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda2019-01-04T15:44:25+00:00

HAKKIMIZDA

PARKGEN Tasarım, kent mobilyaları, çocuk oyun grupları, dış mekan kondisyon aletleri, gazebo, pergole, bank, çöp kovaları gibi kent mobilyaları ile darbe emici dekoratif zemin kaplamaları başta olmak üzere şehirciliğe ait proje ve tasarımdan başlayıp ürüne dönen süreçlerin tamamını 20 yıldır kendi bünyesinde çözen tecrübe ve birikime sahip bir kuruluştur.

Firmamız, ürettiği ürünlerle ilgili uluslararası sağlık ve güvenlik sertifika programları içeriklerine sadık imalat yapmaktadır.

Standart üretim konuları dışında taleplerinize uygun modeller 3 boyutlu bilgisayar destekli tasarım ve çizim programlarında modellenerek tarafınıza sunulmaktadır.

Tüm proje ve çalışmalarımızda müşteri memnuniyeti odaklılığı öncelikli ilkemizdir.

Şehirciliğe ve şehir mobilyalarına dair tüm çalışmalarınızda çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

TASARLIYORUZ…

Uzman teknik ekibimizle oyun grupları ve kent mobilyaları ürün tasarımlarının yanı sıra projelerinize özel özgün tasarımlar yaparak sizlere sunuyoruz.

Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin, belirlediğiniz alanlar üzerinde konumlanmasına yönelik bilgisayar destekli tasarımlar yapılmakta ve alana en uygun alternatif seçilerek üretime geçilmektedir.

Şehir mobilyalarına dair tüm çalışmalarınızda çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyarız.

ÜRETİYORUZ…

Tesisimizde, ürün tasarımının gerektirdiği geniş yelpazede çok çeşitli hammadde kombinasyonları kullanılmaktadır. Ahşap, plastik, metal, ahşap-plastik kompozit, cam takviyeli polyester kompozit,vs. farklı hammaddeler kullanılarak dayanıklı, sağlıklı, güvenli ve konforlu ürünler üretilmektedir.

Ürünlerimizin tamamında kullanılan hammaddeler ve proses aşamalarında ulusal ve uluslararası sağlık ve güvenlik sertifika programları içeriklerine sadık kalarak imalat yapılmaktadır.